• Prostory školy Prague College
  • Prostory školy Prague College
  • Prostory školy Prague College
  • Prostory školy Prague College
  • Prostory školy Prague College
  • Residence Prague College
  • Residence Prague College

Prostory školy a ubytování studentů

Prostory školy

Hlavní kampus Prague College je umístěn na Praze 2, v samé blízkosti parku Riegrovy sady, 5 minut chůze z obchodního a historického centra Prahy (Václavské náměstí) a je situován ve zrekonstruované historické budově, v nádherné části královských Vinohrad.

Nové prostory pro studenty bakalářských uměleckých programů se nachází na Florenci.

Prostory školy jsou moderně zařízeny a vybaveny špičkovým zařízením: iMac a počítačové učebny, moderní software, LCD obrazovky, projektory, Wi-Fi. Na Prague College jsou kromě klasických učeben pro 12-20 studentů také umělecké dílny, studovny a knihovna, přednášková hala, kavárna s občerstvením a terasa.


Ubytování studentů ve studentské rezidenci

Prague College nabízí svým studentům ubytování ve studentské rezidenci Botič Student House. Ubytování je velice komfortní, každý student má v pokoji k dispozici vlastní pracovní stůl a židli, skříň a poličky, postel s antialergenní matrací, sprchu a WC odděleně, ledničku, vysokorychlostní Wi-Fi i LAN internet v ceně.

V budově je také recepce s úschovnou, fitness centrum, studovna, prádelna, kuchyň na každém patře, automaty na občerstvení a restaurace přímo v budově. Rezidence se nachází zhruba 25 minut od Prague College a je snadno dostupná městskou hromadnou dopravou. V blízkosti naleznete vše potřebné - obchody, restaurace, sportoviště, kulturu, park, atd. 

Všichni naši studenti, kteří nemají vlastní ubytování v Praze, jistě ocení pohodlí, bezpečí a příjemné prostředí, které naše nová studentská rezidence nabízí. Minimální doba pobytu jsou 3 měsíce. V současné době nabízíme pokoje pro dva studenty.

Podrobnější informace o rezidenci v informačním letáku (PDF) v anglickém jazyce.

Kontaktujte nás pro více informací.