• School of IT & Computing

    School of Business

  • School of Art & Design

    School of Art & Design

  • School of Media & IT

    School of Media & IT

Programy a fakulty

Na Prague College si můžete vybrat z celé řady oborů a programů vyučovaných na třech fakultách - School of Business, School of Art & Design a School of Media & IT

School of Business

Fakulta je zaměřena na studium obchodu a marketingu. Vyučují zde vynikající lektoři s mezinárodními zkušenostmi. Kvalitní a moderní výukové metody a úzká spolupráce s partnery na místní i mezinárodní úrovni je předpokladem pro úspěšnou budoucí kariéru ve zvoleném oboru. Studenti se též podílí na živých výzkumných projektech, díky nimž získávají cenné praktické zkušenosti.

V současné době přednáší na School of Business absolventi z Columbia Business School, Cass Business School, Durham, York, Birkbeck, Queen Mary University of London, McGill University, University of Melbourne, Heriot-Watt University, Sheffield Hallam University, Open University, Aberystwyth University, University of Greenwich, DePaul University, Anglia Ruskin University, Rochester Institute of Technology, Polytechnic University of Turin, University of Wisconsin-Madison, VŠE, Karlovy Univerzity a Masarykovy Univerzity.


School of Art & Design

Fakulta nabízí unikátní studijní programy pod vedením řady kvalifikovaných odborníků a umělců zaměřené na rozvoj kreativity a inovativního myšlení. Studenti si mohou zvolit ze dvou hlavních specializací - Grafický design a Interaktivní média. Součástí studia jsou semináře, umělecké workshopy a další aktivity v rámci školy, na kterých studenti aktivně pracují a zároveň prezentují sebe i Prague College na veřejnosti.

Mezi přednášejícími na School of Art & Design jsou v současné době absolventi z Yale University School of Art, Royal College of Art, School of Art Institute of Chicago, James Madison University, University of Westminster, Fine Art Academy of Marseille, Sorbonne, Academy of Art in Aix-en-Provence, Mills College, Glasgow School of Art, Ohio State University, NYU, University of North Texas, Teesside University, Birmingham Institute of Art and Design, University of Notre Dame, Karlovy Univerzity a AVU. 


School of Media & IT

Fakulta poskytuje široké možnosti studia v oblasti IT a moderních technologií. Výuka, pod vedením vynikajích lektorů, sleduje nejmodernější trendy v oboru. Specializace zaměřené na Informační technologie a Multimedia Design & Development umožňují studentům kvalitní přípravu a orientaci v těchto dynamicky se rozvíjejících odvětvích. Studenti najdou výborné uplatnění na pozicích v IT společnostech nebo jako samostatní specialisté.

Mezi přednášejícími na School of Media & IT jsou v současné době absolventi z Karlovy Univerzity, Masarykovy Univerzity, ČVUT, Queen Mary University of London, Sorbonne, Birkbeck University of London, Polytechnic University of Turin, University of North Texas a University of Belgrade.