Proč právě my?

Praktické vzdělání na vysoké úrovni

V průběhu celého studia pracují studenti na reálných projektech, terénních projektech, vytváří lokální i globální případové studie a mají i možnost tzv. internshipů v partnerských společnostech. Na takovémto portfoliu uskutečněných projektů mohou naši absolventi dobře ukázat své pracovní schopnosti.
 

Kvalitní výuka

Máme jeden z nejnižších koeficientů počtu učitelů na počet studentů (v průměru 15-20 studentů ve třídách business a 12 studentů v oborech computing a design). Studenti mají tím pádem prostor k diskuzi a možnost se od svých lektorů opravdu něčemu naučit. Členové naší fakulty mají v dobré rovnováze vysokoškolskou kvalifikaci a životní zkušenost.
 

Britská akreditace školy

Prague College je akreditovaná britskou univerzitou Teesside, jež byla v letech 2009-2010 jmenována odborným časopisem Times Higher Education „Britskou univerzitou roku”. Tato vysoká škola je řazena k předním moderním univerzitám, vzhledem k přístupu ke kvalitě výuky až po sociální vyžití (National Student Survey). Schválení k vysokoškolské výuce jsme obdrželi i od organizace Pearson, mezinárodně vyhlášené britské vzdělávací instituce.
 

Skvělá pracovní uplatnění

Studenti často získávají zaměstnání díky našim kontaktům se společnostmi již během studia na Prague College.
K navázání pracovní spolupráce mezi studenty a společnostmi dochází obvykle ve druhém ročníku studia. Mezi společnostmi, které zaměstnávají studenty a absolventy z Prague College patří například - Siemens, DHL IT Services, Monster Worldwide, Ogilvy, Tesco a další.
 

Přátelská, nápomocná a mezinárodní

Naše škola nabízí bezprostřední, rodinnou, ale zároveň profesionální atmosféru. Studenti přicházejí z více než 90 zemí, českých studentů máme v současnosti něco přes 40%. Studentská rada a studentské aktivity napomáhají všem plně využít příležitostí, které nabízí hlavní město Praha i škola samotná.
 

Prvotřídní vybavení

Moderní, světlé a hezké prostředí! Na Prague College se studuje za podmínek na světové úrovni. Standard průmyslového softwaru, třídy vybavené plazmovými obrazovkami, projektory, dále u nás naleznete počítačové laboratoře, studovny, digitálni knihovnu (přes 106 000 knih, pokrývající mnoho různých oblastí včetně businessu, IT, computing, humanitních oborů, umění a multimedia), wi-fi připojení nebo třeba terasu. To vše se nemalou částí podílí na kvalitě a příjemné vzdělávací praxi. Dobré podmínky a on-line učební centrum umožňuje studentům doslova pracovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, kdykoliv a kdekoliv chtějí.
 

Výborná lokalita

Nacházíme se nedaleko parku Riegrovy sady, pět minut od obchodního a historického centra Prahy (blízko Václavského nám.), ve zrekonstruovaném měšťanském domě na prestižní adrese královských Vinohrad.