• admissions

Školné

Akademický rok na Prague College má dva semestry, které začínají koncem září a v polovině února. Intenzivní letní semestr probíhá v červnu.


Přehled školného

zde v anglickém jazyce


Hrazení školného

Zaplacení školného je pro nové studenty posledním krokem v přijímacím řízení Prague College. Školné pro první semestr musí být zaplaceno v plné výši před začátkem studijního programu, což je dva týdny před začátkem studia. Platí to i v případě pozdní registrace. Mezinárodní studenti platí za první semestr, dále pak příslušné registrační poplatky a nájemné za ubytování. To vše před zahájením vízového procesu.


Naši stávající studenti, jsou povinni zaplatit školné dva týdny před koncem probíhajícího semestru. 


Vyplatí se platit dříve! 

Na ročním školném můžete ušetřit až 8%, pokud zaplatíte za celý školní rok najednou.

Za každý měsíc o který zaplatíte dříve, dostanete 1% slevy ke každému semestru individuálně. Nezapomeňte prosím, že pokud studium na Prague College teprve začínáte, tak sleva na školné se nevztahuje na první semestr (platba za první semestr je součástí přijímacího řízení), ale bude vám započítána ve druhém semestru.


Splátky

Studenti, kteří ukončili první semestr studia a kteří dosud platili školné včas, mohou zažádat o splátkový kalendář za administrativní poplatek. Obnovuje se každý semestr.


Úvěr Gaudeamus

Studenti Prague College mohou financovat své studium prostřednictvím speciálního úvěru Gaudeamus, a to za velice příznivých podmínek díky našemu partnerství s Komerční Bankou.

Úvěr Gaudeamus:

  • Vyřízení účtu během 2-3 pracovních dnů
  • Možnost čerpání účtu již za 1-2 dny po podepsání smlouvy
  • Platby školného a jiných výdajů spojených se studiem do max. výše 500 000 Kč
  • Za předčasné splacení neplatíte žádné poplatky ani pokuty
  • Po dobu studia můžete platit pouze úroky a odložit splacení jistiny
  • Každý rok se můžete rozhodnout, kolik si půjčíte
 Pro bližší informace o úvěru Gaudeamus, jako například o úrokové sazbě a splátkách, stačí kontaktovat studijního poradce na Prague College. Prosím nepřehlédněte, že studentský úvěr KB je možné poskytnout pouze občanům ČR nebo osobám s trvalým pobytem v ČR.